• Wpisów: 72
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:49
  • Licznik odwiedzin: 9 400 / 1566 dni
 
supernowa23411
 
No dobra! Postanowiłam że... Będę pisała dalej opowiadania! No cóż, wena i mi już tak jakby wróciła. Myślę że chyba mi jej nigdy nie zabrakło po prostu bardzo nie chciało mi się pisać ale już wiem jak to się wszystko potoczy więc mam rozdział. Może jak dobrniemy do 20 rozdziału czyli finału to zrobię nowe a może nie, lecz teraz wpadnijcie na rozdział piąty

Violetcie podobał się Alex ale nie w tym samym sensie co Leon. Rozmawiała z nim, ale on tak jakby gadał tylko o sobie co dziewczynę ciągle śmieszyło. Chłopak jednak odczytywał to jako inną reakcję, więc dalej opowiadał kawały dotyczące swojego ciała i wyglądu.
No i jak ci się podoba mój brzuch? Wiesz, że codziennie ćwiczę przez dwie godziny na siłowni? Rano i wieczorem!- chwalił się a brunetka się śmiała.
Wiesz co? Jesteś naprawdę zabawny!- roześmiała się a on razem z nią.
Na parkiecie była już wyczuwalna gorąca atmosfera. Federico i Naty tańczyli w najlepsze a Ludmiła i Diego siedzieli przy stolikach z ponurymi minami.
Niewiarygodne! Jak to się stało, że mój chłopak tańczy z Natalią?- niedowierzała Ludmiła.
Właśnie nie wiem. Wszystko idzie nie tak.- Spojrzał tęsknie w stronę Leona i Franceski.
Muszę coś z tym zrobić!- wściekła się i podeszła na tańczącej pary.
Federico? Kiedy zaprosisz swoją dziewczynę do tańca?- zagruchotała słodko.
No cóż, kiedy zrozumie że nie powinna się wtrącać do spraw innych!- pogroził jej palcem ale już po chwili puścił rękę Naty i ujął rękę blondynki. Już po chwili wirowali na jednym parkiecie. Tymczasem porzucona szatynka niczym torpeda zła i poniżona usiadła obok jakieś dziewczyny na kanapie.
Czy tobie przytrafiło się kiedyś coś takiego że ktoś cię poniżył i zdradził?- westchnęła Natalia i odwróciła się w stronę zasmuconej brunetki. O mało nie krzyknęła.
Lara! Co ty tu robisz?!- zawołała i wstała. Ta tylko się przeraziła.
Nie no! Siadaj! Co ty robisz! Nie rób scen! Nie mogę uwierzyć w to, że Leon nie zwraca na mnie uwagi. Jeszcze ta debilna Francesca z którą tańczy. Beznadzieja.
Fran? Wiesz co? Nie dość że Ludmiła nie gada ze mną przez Violettę to jeszcze ma chętkę na Leona!- oburzyła się Naty.
No przecież Lu i Leon są razem!
Nie! Już dawno się rozstali! Teraz Violetta wciąż robi maślane oczka do Leona. Nic nie robi tylko siedzi i narzeka na jej marny los!- zdenerwowała się Natalia.
Naprawdę? Hm, ty chcesz się pozbyć Violetty, ja się chcę pozbyć Violety ale bardziej Franceski. Ale to już szczegół. Chcę je zniszczyć. Wchodzisz w to?- Lara uśmiechnęła się szatańsko.
Oczywiście. Ale teraz ty musisz wykonać pierwszy krok.- wyjaśniła Naty.
Już ja się dzisiaj zabawię.
Diego dziwnie się poczuł tym, że musi sam siedzieć w tłumie tańczących. Właśnie chciał iść zamówić piosenkę, ale powstrzymał się. Gdy ujrzał tańczącą z Leonem Francescę nie wiedział co mu się stało. Stał się zazdrosny i nieobliczalny. Wstał i prawie natychmiastowo ruszył w ich stronę. Szatynka odwróciła głowę w tej samej chwili gdy Diego powiedział:
Odbijamy?
No więc skończyłam! Tak jak wspomniałam, wracam do starych opowiadań. To trochę dobrze i zarazem źle, ale zobaczymy jak to się potoczy. PYTANKA:
1.    Czy Fran zgodzi się zatańczyć z Diego?
2.    Kto będzie chciał zatańczyć z Violą?
3.    Co wymyśli Lara by zniszczyć Violettę?

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego